OKLEJANIE WITRYN I SZYB

OKLEJANIE WITRYN I SZYB

Usługa oklejania witryn i szyb polega na oklejaniu szyb witryn sklepowych, przeszkleń w biurach uzgodnionym rodzajem folii samoprzylepnej. To rozwiązanie, to jedno z najtańszych i najbardziej efektywnych form reklamy Twojej firmy, sklepu, biura. Kluczem do zadowolenia klienta jest dobranie odpowiedniej techniki wykonywania reklamy i odpowiedniej folii do danego projektu graficznego reklamy. Oklejanie szyb może mieć też inną funkcję – oddzielanie przeszklonych pomieszczeń lokalu od siebie. Oklejanie szyb i witryn folią reklamową wymaga tego, aby dopracować projekt graficzny swojej witryny reklamowej, gdyż pokazujesz klientom swój wizerunek. Projekt graficzny oklejania szyb może zawierać logo firmy, ofertę firmy, grafiki i zdjęcia związane z jej działalnością. Oklejanie szyb i witryn folią dzielimy na dwie grupy realizacji reklamowych:

  • oklejanie witryn, zewnętrznych lub wewnętrznych w centrach handlowych, funkcja: reklama, wykorzystywana folia one-way-vision (z perforacją) + druk wielkoformatowy, folia monomeryczna lub folia polimerowa + druk wielkoformatowy, folia kolorowa (barwiona w masie)+cięcie grafiki, folia dekoracyjna (najczęściej efekt mrożonej szyby), witraże z folii wycinanej i drukowanej,
  • oklejanie szyb wewnętrznych, przeszklonych ścianek działowych biur; funkcja: oddzielanie pomieszczeń lokalu, bariera dla promieni słonecznych, reklama.

ARKANA REKLAMY - KATOWICE

Zakres naszych realizacji to: projekt graficzny, przygotowanie folii (grafiki) do: oklejania szyb, oklejania witryn sklepowych, oklejania witryn biurowych, naklejanie folii na podłoże. To jest nasza oferta. Szyba witryny sklepowej lub szyby biurowej przed oklejaniem musi być czysta i gładka, pozbawiona pyłu, ziaren piasku, resztek kleju poprzedniego oklejenia. W zakres realizacji wchodzi także usuwanie dotychczasowej folii z szyb, lecz jest to usługa dodatkowo wyceniana. Oklejenie okien, szyb i witryn to czynność, którą wykonujemy – zgodnie z zaleceniami producenta – przy określonej temperaturze. Nie powinna ona być niższa niż 14 stopni Celsjusza. Jeśli temperatura jest poniżej tej wartości usługi oklejenia szyb nie są zalecane.

Oklejanie witryn sklepowych

Do reklamowego oklejania witryn i do oklejania szyb wykorzystujemy następujące rodzaje folii samoprzylepnej:

  • folia one way vision (owv); folia do druku, z perforacją, folia one way vision (owv) powoduje, że z zewnątrz pomieszczeń lokalu nie widać wnętrza, a jednocześnie z wewnątrz widać to co jest na zewnątrz, laminat płynny jako sposób zabezpieczenia folii na szybie, w przypadku miejsc silnie nasłonecznionych grafika będzie zmieniać kolor, ponadto folia, wskutek zmian temperatury, będzie się kurczyć i rozszerzać. Folię one way vision warto pokryć laminatem, aby uniknąć szybkiego wycierania grafiki reklamowej, co szybko zuboży Twoją reklamę. W tym przypadku możliwy jest tylko laminat płynny.
  • folia monomeryczna; folie do druku ploterem, folia ekonomiczne, krótkookresowa, do zastosowań wewnątrz lub krótko okresowych na zewnątrz, laminat monomeryczny jako sposób zabezpieczenia folii na szybie, w przypadku miejsc silnie nasłonecznionych grafika będzie zmieniać kolor i może kurczyć się i rozszerzać.
  • folia polimerowa; folia do druku ploterem, średnio okresowa, do wewnątrz lub średnio okresowych na zewnątrz pomieszczeń lokalu, laminat polimerowy jako sposób zabezpieczenia folii na szybie. Grafika może zmieniać kolor po dłuższej ekspozycji, ale nie powinna się kurczyć i rozciągać pod wpływem promieni słonecznych.
  • folia barwiona w masie; folia do wycinania ploterem, może być folią grafika wykonana techniką wycinania, duża trwałość folii. Tutaj możemy nakleić na Twojej szybie projekty wektorowe, litery, proste grafiki. Ta technika nie pozwala na zastosowanie map bitowych (zdjęć).
  • folia szronowa (mrożona); najczęściej oklejamy szyby folią szronową w celu przysłonienia wnętrza pomieszczeń lokalu. W folii mrożonej mogą być wycięte ploterem litery i inne znaki naklejane na szybach, wówczas są one przezierne lub można je wypełnić folią kolorową.

Oklejanie szyb i witryn Katowice

Terenem na którym nasza agencja reklamowa wykonuje oklejanie szyb i oklejanie witryn jest miasto Katowice, ale także inne miasta z regionu: Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice. Oklejamy szyby i witryny sklepów, firm, biur, urzędów. W przypadku realizacji o charakterze krótko terminowym możemy zaproponować do oklejania szyb i oklejania witryn folię ze słabszym klejem. Skutkuje to mniejszymi problemami przy usuwaniu reklamy tj. folii z szyb po okresie promocji.

Aby ułatwić potencjalnym klientom dostęp do naszej oferty oklejenie szyb i witryn staramy opisywać naszą ofertę wykorzystując takie słowa jak: oklejanie szyb katowice, oklejanie witryn katowice, oklejanie szyb i witryn katowice, oklejenie witryn i szyb katowice, oklejanie folia katowice.