DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK WIELKOFORMATOWY

Wydruki wielkoformatowe wykonujemy na ploterach drukujących i drukująco – tnących. Drukujemy na następujących podłożach:- folia monomeryczna: wewnątrz pomieszczeń- folia polimerowa: na zewnątrz- oklejanie samochodów, tablice reklamowe

– folia wylewana: powierzchnie kuliste, przetłoczenia
– folia owv: folia perforowana, szyby witryn, szyby samochodowe
– baner: laminowany lub powlekany
– blockout: tkanina pcv z czarną przekładką w środku, nie prześwitujący,
np. rollupy
– papier: plakaty
– mesh, do dużych, wolno stojących realizacji,
– canvas: tkanina z fakturą, imitująca płótno, idealna do reprodukcji obrazów, artystycznych grafik,
– tapety: gładkie, strukturalne, tapeta z wybranym przez Ciebie zdjęciem.

W celu zabezpieczenia wydruku wielkoformatowego przez zadrapaniem i zwiększenia odporności na promienie ultrafioletowe stosujemy laminowanie. Może ono być płynne lub stałe. Laminowanie płynne polega na nanoszeniu na wydruk wielkoformatowy płynnego laminatu na podłoże za pomocą wałka lub pędzla. Znacznie skuteczniejsza metoda zabezpieczania druku jest laminowanie stałe odbywające się przy użyciu laminatora. W zależności od podłoża laminat może być monomeryczny, polimeryczny lub wylewany. W razie potrzeby wydruk może być także zabezpieczony laminatem podłogowym lub suchościeralnym.

Banery reklamowe

Baner reklamowy to zadrukowana solwentowo tkanina z pcv. Z racji realistycznego oddania kolorów, swojej niskiej ceny i trwałości jest to obecnie najbardziej popularna forma reklamy zewnętrznej. Banery można realizować w dużych formatach, co jest ich dodatkowym atutem. Druk może być jedno- lub dwustronny.
Po obwodzie banera montujemy stalowe oczka umożliwiające jego montaż.

Baner typu mesh (siatka)

powietrza. Stawiają one o wiele mniejszy opór dla przepływającego powietrza niż podłoża nie perforowane. Z tego powodu są idealnym podłożem na wolno stojące, dużo gabarytowe formy reklamy lub formy przeznaczone do mocowania na elewacji, rusztowaniach.

ARKANA REKLAMY - KATOWICE